Ogłoszenia

lis 12, 2017

Ogłoszenia 12.11.2017 r.


 nasze ogłoszenia

Ogłoszenia
32. Niedziela zwykła 12.11.2017 r.
 

Przez cały miesiąc listopad jest odprawiana Msza św. Listopadowa za zmarłych
o godz. 18.30, poprzedzona modlitwą różańcową o godz. 18.00 za zmarłych polecanych we Mszy św.

Po Mszach św. będą zbierane dobrowolne ofiary do puszek na odbudowę zniszczonej pożarem plebani w Kurzeszynie.

Po Mszy św. o godz. 10.00 z okazji Święta Niepodległości odbędzie się koncert Wielopokoleniowego Zespołu „MARZENIE” z Regnowa. Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w czwartek 16 listopada o godz. 17.00.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na remont wejścia do klasztoru. Ofiarowano 6950 zł.

Przyjmujemy intencje i wypominki na nowy rok.

 W czasie ferii zimowych od 27 stycznia do 3 lutego organizujemy autokarową pielgrzymkę do Włoch. Koszt wyjazdu wynosi 1500 zł + 200 Euro. Szczegółowy plan wyjazdu jest dostępny w zakrystii, w gablocie i na naszej stronie internetowej www.pasjonista.pl

Zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji ogólnopolskiej akcji „Rodacy Bohaterom - Paczka dla Polskiego Kombatanta na Kresach - Boże Narodzenie 2017" organizowanej przez Stowarzyszenie Odra-Niemen. Zbiórka na terenie Rawy Mazowieckiej i Powiatu Rawskiego organizowana jest już po raz piąty przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „TYLKO WIDZEW" oddział w Rawie Mazowieckiej. W trakcie jej trwania, tak jak to miało miejsce w poprzednich latach będziemy zbierać dary rzeczowe, dzięki którym wspieramy naszą pomocą: kresowych weteranów AK, polskie rodziny wielodzietne, osoby samotne oraz osoby wskazane przez Związki Polaków na Ukrainie, Białorusi i Litwie.

Paczki świąteczne przygotowywane według wzorca, można przynosić do 30 listopada. W zakrystii i w kancelarii można pobrać listę produktów do paczki.

 

W tym tygodniu Pan powołał do wieczności: + Tadeusza Gwiazdowicza. W jego intencji oraz w intencji naszych bliskich zmarłych, Dobroczyńców kościoła i klasztoru odmówmy wspólnie: Wieczny odpoczynek …