Aktualności >> Aktualności

Aktualności

lis 4, 2018

Ogloszenia niedzielne


04.11.2018 r. 

Ogłoszenia

31. Niedziela zwykła
04 listopada 2018 r.
 

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.00 będzie Nabożeństwo Eucharystyczne, a po niej spotkanie modlitewne dla Kółek Różańcowych.

Przyjmujemy intencje na nowy 2019 rok, wypominki i Msze św. Listopadowe w zakrystii i kancelarii parafialnej.

W zakrystii można nabyć prasę katolicką „Gość niedzielny” i „Niedziela” oraz kalendarze diecezji łowickiej na 2019 r.

Przez cały miesiąc listopad jest odprawiana Msza św. Listopadowa za zmarłych o godz. 18.30, poprzedzona modlitwą różańcową za zmarłych polecanych we Mszy św. Listopadowej o godz. 18.00.

Organizujemy wyjazd autokarowy do Torunia w sobotę 1 grudnia na spotkanie ogólnopolskie sympatyków Radia Maryja połączone w pięknymi koncertami i występami najlepszych zespołów wokalnych i tanecznych z Polski w toruńskiej hali widowiskowej. Ilość miejsc jest ograniczona. Koszt 45 zł. Wyjazd o g. 5.00. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 22.02 – 01.03 zapisy i program w kancelarii i zakrystii.

MDK wraz z Burmistrzem zapraszają na obchody 100–lecia odzyskania Niepodległości 11.11.2018r. Więcej informacji na plakatach.

Bierzmowanych zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 17.00.

Kochani Parafianie i Przyjaciele naszego kościoła jeden z najmniejszych naszych mieszkańców jest ciężko chory, ma nowotwór złośliwy. Zwracam się z prośbą do Was o waszą modlitwę i wsparcie finansowe. Jako Proboszcz naszej parafii podjąłem decyzje o wsparciu finansowym dla tego małego dziecka organizując zbiórkę do puszek w przyszłą niedzielę tj. 11 listopada po każdej Mszy św. Świętujemy wtedy 100lecie odzyskania Niepodległości ta akcja dobroczynna przyczyni się do dania nadziei i wiary nam i tej rodzinie. Zbiórką zajmie się młodzież i opiekunowie-nauczyciele. Serdecznie Bóg zapłać.

W tym tygodniu Pan powołał do wieczności: + Stanisława Sawickiego. W jego intencji  i naszych bliskich zmarłych odmówmy: Wieczny odpoczynek…